DEPART

Depart jest firmą założoną w celu dostarczania wszelkiego rodzaju części zamiennych, które są potrzebne w zakładach młynarskich i paszowych. Jako szybko rozwijająca się firma Depart może dostarczać części zamienne w przemyśle młynarskim, paszowym w tym części elektryczne, mechaniczne, elektroniczne oraz urządzenia i elementy do transportu materiałów sypkich w dowolnym miejscu na świecie.

DLACZEGO DEPART?

DEPART jest spółką grupy Alapala, która jest jedną z dwóch największych firm w sektorze młynarskim na świecie z najnowocześniejszą infrastrukturą technologiczną, specjalistyczną kadrą i 62-letnim doświadczeniem.
DEPART zawsze zapewnia swoim klientom najwyższą jakość części zamiennych w najlepszych cenach dzięki silnym finansom, strukturze i rozwiązaniach ekonomicznych, które wciąż rozwija.
Jest doceniany przez klientów we wszystkich lokalizacjach geograficznych na świecie, dzięki szerokiemu zapasowi części zamiennych, silnej sieci serwisowej i szybkiej obsłudze. DEPART eksportuje do ponad 70 krajów, także do Polski.
DEPART obiecuje działać jako partner biznesowy twojego zakładu.