RGS Vacuum Systems jest firmą specjalizującą się w produkcji odkurzaczy przemysłowych, systemów transportu pneumatycznego dla proszków i granulatów oraz centralnych systemów odkurzania. RGS Vacuum Systems oferuje produkty przemysłowe o wysokiej jakości i niezawodności, trwałe i bezpieczne, zaprojektowane i wykonane tak, aby zapewnić efektywność obsługi nawet w najtrudniejszych warunkach. Elastyczność projektowa i produkcyjna zapewnia możliwość tworzenia spersonalizowanych rozwiązań spełniających potrzeby całego rynku.

Odkurzacze przemysłowe

RGS Vacuum Systems oferuje szeroki zakres odkurzaczy przemysłowych o różnych mocach i pojemnościach: odkurzacze jednofazowe, trójfazowe i pneumatyczne. Dostępne są również wersje specjalne do zasysania oleju i wiórów, jak również do zastosowań w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym, jak również jednostki specjalne spełniające specyficzne wymagania klientów. Wszystkie odkurzacze mogą być wyposażone w szeroki asortyment opcji i akcesoriów, aby praca operatora była łatwiejsza, lżejsza i bezpieczniejsza.

Transport Pneumatyczny

Transport Pneumatyczny (podajnik, przenośnik pneumatyczny) proszków i granulatów stosowany jest we wszystkich sektorach przemysłowych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie, możemy zaprojektować i wykonać najbardziej odpowiedni i ekonomiczny system transportu rozwiązujący problemy klienta, w zależności od rodzaju produktu i wymagań. Kompletne, w pełni wyposażone pomieszczenie badawcze jest dostępne dla klientów, aby mogli zobaczyć rozwiązania, jakie RGS Vacuum Systems jest w stanie zaoferować, określając z góry koszty utrzymania i zużycia energii. RGS Vacuum Systems działa w bardzo zróżnicowanych sektorach przemysłowych. Wspomagamy rozwój nowych technologii przy wykorzystaniu powietrza jako środka transportu.

Systemy centralnego odkurzania

RGS Vacuum Systems oferuje szeroki zakres komponentów do systemów centralnego odkurzania, takich jak:

jednostki ssące,
systemy rozładunku,
preseparatory,
elementy rurociągów,
urządzenia kontrolne,
urządzenia pomiarowe.
Wszystkie produkty mogą być wykonane ze stali lakierowanej, stali nierdzewnej oraz w wersji ATEX zgodnie z wymaganiami klienta i miejsca aplikacji.